MPP184K2E8AA820MA1
Extended
Manufacturer
JOEY
MFR.Part #
MPP184K2E8AA820MA1
JLCPCB Part #
C4355347
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+105℃ 180nF 250V ±10% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS