MPH154K2B4KS4035A1
Extended
Manufacturer
JOEY
MFR.Part #
MPH154K2B4KS4035A1
JLCPCB Part #
C4355490
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 150nF 520V ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS