VMS-R820-1.0-U
Extended
Manufacturer
Isabellenhuette
MFR.Part #
VMS-R820-1.0-U
JLCPCB Part #
C6349779
Package
2512
Description
-65℃~+170℃ 4W 820mΩ Metal Foil Resistor ±1% ±20ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS