BRS-N-R010-3.0
Extended
Manufacturer
Isabellenhuette
MFR.Part #
BRS-N-R010-3.0
JLCPCB Part #
C5955391
Package
3812
Description
-55℃~+170℃ 10mΩ 2W ±100ppm/℃ ±3% 3812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS