VMS-R120-1.0-U
MFR.Part #
VMS-R120-1.0-U
JLCPCB Part #
C7148924
Description
-65℃~+170℃ 120mΩ 4W Metal Foil Resistor ±1% ±20ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS