VMS-R220-1.0-U
Extended
Manufacturer
Isabellenhuette
MFR.Part #
VMS-R220-1.0-U
JLCPCB Part #
C2688872
Package
2512
Description
220mΩ 3W SMD Shunt ±1% ±20ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS