BVS-A-R0015-1.0
Extended
Manufacturer
Isabellenhuette
MFR.Part #
BVS-A-R0015-1.0
JLCPCB Part #
C6755746
Package
3920
Description
-65℃~+170℃ 1.5mΩ 7W ±1% ±50ppm/℃ 3920 Chip Resistor - Surface Mount ROHS