VMI-R012-1.0-U
Extended
Manufacturer
Isabellenhuette
MFR.Part #
VMI-R012-1.0-U
JLCPCB Part #
C7386944
Package
0805
Description
-65℃~+170℃ 12mΩ 500mW ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS