CMS-R015-1.0
Extended
Manufacturer
Isabellenhuette
MFR.Part #
CMS-R015-1.0
JLCPCB Part #
C6485718
Package
2512
Description
-65℃~+170℃ 15mΩ 2.5W ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS