SMS-R033-1.0
MFR.Part #
SMS-R033-1.0
JLCPCB Part #
C7084144
Description
-65℃~+170℃ 33mΩ 5W ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS