VMK-R330-1.0-U
MFR.Part #
VMK-R330-1.0-U
JLCPCB Part #
C5830290
Description
-65℃~+170℃ 1.5W 330mΩ ±1% ±20ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS