SMT-R015-5.0
Extended
Manufacturer
Isabellenhuette
MFR.Part #
SMT-R015-5.0
JLCPCB Part #
C5924660
Package
2817
Description
-65℃~+170℃ 15mΩ 7W ±5% ±50ppm/℃ 2817 Chip Resistor - Surface Mount ROHS