SMS-R0125-1.0
MFR.Part #
SMS-R0125-1.0
JLCPCB Part #
C7084142
Description
-65℃~+170℃ 12.5mΩ 5W ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS