RT2512FKE0763K4L
MFR.Part #
RT2512FKE0763K4L
JLCPCB Part #
C4074301
Description
-55℃~+125℃ 63.4kΩ 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS