SMT-R050-0.5
MFR.Part #
SMT-R050-0.5
JLCPCB Part #
C19842392
Description
-65℃~+170℃ 50mΩ 7W ±0.5% ±50ppm/℃ 2817 Chip Resistor - Surface Mount ROHS