SMS-R082-1.0
MFR.Part #
SMS-R082-1.0
JLCPCB Part #
C7364535
Description
-65℃~+170℃ 5W 82mΩ ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS