ERJ-1TRQJ5R1U
MFR.Part #
ERJ-1TRQJ5R1U
JLCPCB Part #
C20023010
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.1Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS