SMK-R050-1.0
Extended
Manufacturer
Isabellenhuette
MFR.Part #
SMK-R050-1.0
JLCPCB Part #
C5900425
Package
1206
Description
-65℃~+170℃ 1W 50mΩ ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS