PBV-1R00-F1-0.5
Extended
Manufacturer
Isabellenhuette
MFR.Part #
PBV-1R00-F1-0.5
JLCPCB Part #
C6141650
Package
SIP-4
Description
-55℃~+125℃ 10W 1Ω ±0.5% ±30ppm/℃ SIP-4 Through Hole Resistors ROHS