SMS-R680-1.0
MFR.Part #
SMS-R680-1.0
JLCPCB Part #
C7317534
Description
-65℃~+170℃ 5W 680mΩ ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS