BVZ-M-R00077-1.0
Extended
Manufacturer
Isabellenhuette
MFR.Part #
BVZ-M-R00077-1.0
JLCPCB Part #
C6132895
Package
4026
Description
-65℃~+170℃ 0.77mΩ 10W ±1% ±230ppm/℃ 4026 Chip Resistor - Surface Mount ROHS