IPCP254M20PB28V
MFR.Part #
IPCP254M20PB28V
JLCPCB Part #
C22438445
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 2.5mm 20P 2x10P 3A Black Copper alloy Gold Pin Header Through Hole Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS