HC-EH2.54-4A-TW
MFR.Part #
HC-EH2.54-4A-TW
JLCPCB Part #
C53151755
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12.5mm 1x4P 2.5mm 250V 3.8mm 3A 4 4P 6mm Brass EH PA66 Through Hole Tin White 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS