HC-EH2.54-3A-TW
MFR.Part #
HC-EH2.54-3A-TW
JLCPCB Part #
C53151754
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10mm 1x3P 2.5mm 250V 3 3.8mm 3A 3P 6mm Brass EH PA66 Through Hole Tin White 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS