MCF-1040-2R2-S1
MFR.Part #
MCF-1040-2R2-S1
JLCPCB Part #
C169270
Package
SMD,11.2x10mm
Description
12A 2.2uH 8mΩ ±20% SMD,11.2x10mm Power Inductors ROHS