MCW-0630-1R0-S1
MFR.Part #
MCW-0630-1R0-S1
JLCPCB Part #
C169312
Package
SMD,7x6.6mm
Description
13A 1uH 6.5mΩ ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS