MCW-0630-100-N2
Extended
Manufacturer
Hk-hotline
MFR.Part #
MCW-0630-100-N2
JLCPCB Part #
C169308
Package
SMD,7x6.6mm
Description
10uH 4A 68mΩ ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS