MCW-0630-1R5-N2
MFR.Part #
MCW-0630-1R5-N2
JLCPCB Part #
C169313
Package
SMD,7x6.6mm
Description
1.5uH 12.1mΩ 14A 9A ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS