MCF-1040-1R0-N2
Extended
Manufacturer
Hk-hotline
MFR.Part #
MCF-1040-1R0-N2
JLCPCB Part #
C169266
Package
SMD,11.2x10mm
Description
18A 1uH 3.3mΩ ±20% SMD,11.2x10mm Power Inductors ROHS