MCF-1040-220-N2
MFR.Part #
MCF-1040-220-N2
JLCPCB Part #
C169268
Package
SMD,11.2x10mm
Description
22uH 5A 66mΩ ±20% SMD,11.2x10mm Power Inductors ROHS