MCW-0420-3R3-N1-M
Extended
Manufacturer
Hk-hotline
MFR.Part #
MCW-0420-3R3-N1-M
JLCPCB Part #
C169363
Package
SMD,4.5x4.2mm
Description
2.5A 3.3uH 87mΩ ±20% SMD,4.5x4.2mm Power Inductors ROHS