MCF-1350-1R5-N1
Extended
Manufacturer
Hk-hotline
MFR.Part #
MCF-1350-1R5-N1
JLCPCB Part #
C169260
Package
SMD,13.8x12.6mm
Description
1.5uH 23A 3.2mΩ ±20% SMD,13.8x12.6mm Power Inductors ROHS