MCW-0630-150-N2
MFR.Part #
MCW-0630-150-N2
JLCPCB Part #
C169310
Package
SMD,7x6.6mm
Description
115mΩ 15uH 2.8A 3.8A ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS