HY1H470M060110GS
Extended
Manufacturer
HYNCDZ
MFR.Part #
HY1H470M060110GS
JLCPCB Part #
C48936248
Package
Plugin,D6xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 280mA@100kHz 47uF 5000hrs@105℃ 50V 650mΩ@100kHz 6mm ±20% Plugin,D6xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS