E2561M6R3A110HY
Extended
Manufacturer
HYNCDZ
MFR.Part #
E2561M6R3A110HY
JLCPCB Part #
C22447208
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 2000hrs@105℃ 560uF 5mm 6.3V ±20% Plugin,D5xL11mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS