E2561M6R3D090HY
Extended
Manufacturer
HYNCDZ
MFR.Part #
E2561M6R3D090HY
JLCPCB Part #
C22447210
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 560uF 6.3V 8mm 9mm ±20% Plugin,D8xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS