E2561M016D120HY
Extended
Manufacturer
HYNCDZ
MFR.Part #
E2561M016D120HY
JLCPCB Part #
C22447207
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 16V 2000hrs@105℃ 560uF 8mm ±20% Plugin,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS