E2101M016A070HY
Extended
Manufacturer
HYNCDZ
MFR.Part #
E2101M016A070HY
JLCPCB Part #
C22447055
Package
Plugin,D5xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 16V 2000hrs@105℃ 5mm 7mm ±20% Plugin,D5xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS