A5081WR-10P
MFR.Part #
A5081WR-10P
JLCPCB Part #
C476912
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10 10.2mm 10P 12.3mm 1x10P 250V 5.08mm 7A CH PA66 Right Angle UL94V-2 弯插,P=5.08mm Wire To Board Connector ROHS