A2500WV-07P
MFR.Part #
A2500WV-07P
JLCPCB Part #
C476993
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x7P 2.5mm 3A 500V 6mm 7 7.1mm 7P Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS