A3961WR-10P
MFR.Part #
A3961WR-10P
JLCPCB Part #
C364636
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10 10P 1x10P 250V 3.96mm 7A 8.75mm 9.5mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 White 弯插,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS