A1251WR-04P
Extended
Manufacturer
HR(Joint Tech Elec)
MFR.Part #
A1251WR-04P
JLCPCB Part #
C462094
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1A 1x4P 200V 3.35mm 4 4P 5.6mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS