A1252WR-05P
MFR.Part #
A1252WR-05P
JLCPCB Part #
C334463
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 150V 1A 1x5P 3.6mm 5 5P Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS