A2500WV-03PN0WT1N00G
MFR.Part #
A2500WV-03PN0WT1N00G
JLCPCB Part #
C476989
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x3P 2.5mm 3 3A 3P 500V 6mm 7.1mm PA66 Through Hole UL94V-0 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS