A1252WR-12P
MFR.Part #
A1252WR-12P
JLCPCB Part #
C334470
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 12 12P 150V 1A 1x12P 3.6mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS