A1250WV-13P
MFR.Part #
A1250WV-13P
JLCPCB Part #
C267509
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 13 13P 1A 1x13P 3.2mm 4.7mm Phosphor bronze Through Hole 插件,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS