A2502WV-04P
Extended
Manufacturer
HR(Joint Tech Elec)
MFR.Part #
A2502WV-04P
JLCPCB Part #
C476964
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12.5mm 1x4P 2.5mm 250V 3.8mm 3A 4 4P 6mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 White 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS