A1250WR-06P
MFR.Part #
A1250WR-06P
JLCPCB Part #
C267518
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x6P 3.2mm 5.8mm 6 6P Phosphor bronze Right Angle 弯插,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS