A1250WV-12P
MFR.Part #
A1250WV-12P
JLCPCB Part #
C267508
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 12 12P 16.75mm 1A 1x12P 3.2mm 4.7mm 500V LCP Phosphor bronze Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS