A2506WV-06P
MFR.Part #
A2506WV-06P
JLCPCB Part #
C476905
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x6P 2.5mm 250V 3A 4.9mm 5.9mm 6 6P Brass Through Hole 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS